Kullanım Şartları

Namazniyaz.com sitesi tamamen yazarın kendi iç dünyasındaki yolculuğuna ait notlar almak ve bunları Ümmeti Muhammed ile paylaşma arzusunda başlamış bir oluşumdur. Mekke ve Medine yolculuklarındaki resimleri yazarın kendi çektiği fotoğraflardan derlenmiş olup, diğer resimleri Google’dan anonim olarak alınmıştır.

Peygamber efendimiz (sav) aşağıdaki şekilde buyurmuştur.

İnsanoğlu öldüğü zaman, bütün amellerinin sevabı da sona erer. Şu üç şey bundan müstesnadır: Sadaka-i cariye (hayrı devam edilen iyilik-mesela vakıf kurmak, camii ve mescid yaptırmak, çeşitli hayır ve hasenatlar), istifade edilen ilim (örneğin talebe yetiştirmek, internet yoluyla hayırlı ilim öğretmek, kısacası hayırlı ilmin sonraki nesillere aktarılmasını sağlayacak çalışmalar yapmak), kendisine dua edilen hayırlı evlat.

İnşallah oluşumumuz da dünya hayatının sınırlarından kurtulmak isteyen kişilere yol gösterici bir kaynak olarak çalışmalarına devam edecektir. Makalelerimizi link ekli şekilde kaynak göstererek kullanabilirsiniz.

Allah (c.c) razı olsun…

Kullanım Şartları” için bir yorum

  1. pek dini bilgilerim yok malisef öğrenmeyi çok çok istiyporum ama aklımda da tutamıyorum çok üzülüyorum yardım almayı arzu ediyorum. Saygılarımla Allaha emanet olun

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s